управління

Купівля квартири чи нежитлового приміщення, і подальша здача її в оренду — це найкраща альтернатива банківським вкладам.

Інвестиції в нерухомість — найвигідніший і, головне, надійний бізнес. У порівнянні з іншими сферами, ринок нерухомості набагато стабільніше. Починаючи з 90-хх років ціни на квартири стійко ростуть, що дає можливість інвесторам уникнути ризиків.

 Практично однаково вигідно вкладати гроші і в житлову нерухомість, і в комерційну. Комерційну нерухомість набувають з метою подальшого перепродажу, але і в оренду здавати її вкрай вигідно: під магазини, ресторани, офіси і розважальні заклади. Житлова нерухомість, особливо в Києві, попитом користується абсолютно завжди. Не залежно від пори року, спостерігається постійний приплив студентів до столиці, і, звичайно ж, приїжджих, які влаштувалися на роботу або планують її знайти.

І ось, коли нерухомість придбана, але часу або бажання займатися нею немає, або власник знаходиться не в Україні і у нього просто немає можливості контролювати весь процес, саме в цьому випадку необхідно звертатися до професіоналів.

Довірче управління нерухомістю - це пакет послуг, спрямованих на надання всілякої допомоги власнику, який здає своє приміщення в оренду. В цьому випадку всі ризики і турботи, пов'язані з цією діяльністю, бере на себе юридична особа.

управління житловою та комерційною нерухомістю property management

Дана послуга дуже популярна на Заході і в Європі, і стає все більш популярною в Україні. Управління об'єктом корисно власникам, які не проживають в Києві чи в Україні. Або ж не мають часу або бажання займатися питаннями, пов'язаними з орендою нерухомості та підтриманням відносин з орендарями.

управління включає в себе:

виявлення вартості та реклама

Аналіз стану квартири і визначення реальної вартості орендної плати. Організація ркеламних заходів з пошуку потенційних орендарів і проведення переглядів квартири.

комунальні платежі

Контроль та оплата регулярних комунальних платежів. Щомісячна повна звітність перед власником квартири. Проведення переговорів із постачальниками послуг.

оплата оренди

Укладення договору оренди і його повний супровід. Отримання орендної плати та відправка її власнику в будь-яку країну.

прибирання та ремонт

Організація генерального прибирання квартири перед заселенням нових орендарів, нагляд за технічним станом житла і ппроведення необхідних ремонтних робіт.

ЩО ВАРТО ВРАХУВАТИ ПРИ ВИБОРІ УПРАВЛЯЮЧОГО НЕРУХОМІСТЮ?

Репутацію компаніі та ії готовність взяти на себе відповідальність за збереження і прибутковість обєкта.

Досвід роботи агенціі на ринку нерухомості.

Професіоналізм персоналу і те, як він орієнтується в тендеціях ринку нерухомості.

вимоги арендарів

  • Місцерозташування арендованої квартири, близкість до метро або іншій транспортній розвязці
  • Хороший житловий стан
  • Середня або невисока вартість
  • Наявність необхідних меблів та побутової техніки

Часи роботи

Пн - пт 9.00-18.00

Де ми знаходимось?

м. Київ вул. В.Житомірська 6/11